Відпочинок на свіжому повітрі

Зима не привід сумувати, це пора проводити час активно та з користю для здоров'я. Відпочинок на свіжому повітрі та в колі однокласників дарує гарний настрій .

09:25 22.01.2024

Семінар-практикум з основ надання першої домедичної допомоги

20.01.2024 року за ініціативи керівництва Глухівської загальноосвітньої школи №6 відбувся семінар-практикум з основ надання першої домедичної допомоги та тактики організований інструкторами та курсантами курсу з військово-тактичної підготовки "Школа Мужності " Глухівського військово-патріотичного клубу "Мужність " для батьків та учнів середньої ланки.

09:20 22.01.2024

Я досліджую світ

Учні 4- Б класу (Кл. кер. Протасенко Ю.С.) на уроці "Я досліджую світ" ознайомилися з розміщенням материків та океанів на глобусі та фізичній карті півкуль.

09:19 22.01.2024

День Соборності України

До Дня Соборності України наша шкільна родина розпочала проводити акцію" Захід, схід одна країна - це соборна Україна"- де здобувачі освіти на долоньках синього та жовтого кольорів писали " Що для мене Україна" та побажання нашим воїнам і прикріплюють до макету мапи України.

17:36 18.01.2024

День Соборності України

Свято Соборності України відзначається щороку в день проголошення Акту возз'єднання Української Народної Республіки,що відбулося 22.01.1919 році.З метою формування національної самосвідомості здобувачів освіти, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України у  нашій школі провели ряд заходів.Одним із них був "Живий ланцюг" єдності.Першим його створили у 1990 році.Традиція продовжується щороку і у нашій школі.Учні змішаної форми навчання та лідери шкільного парламенту на перерві створили "живий ланцюг" тримаючи державні прапори в руках. Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб!

17:36 18.01.2024

День Соборності України

Розпочався ІІ семестр 2023 - 2024 навчального року.Більш активнішими стали парламентарі нашої школи не тільки під час проведення заходів, але і коли приєднуємось до проведення засідання учнівського самоврядування.У перший день навчання,коли обговорювались питання затвердження планів роботи та проведення заходів до 22 січня- Дня соборності України, приємно здивували здобувачі освіти у виборі пріорітетних напрямків роботи,залученні більшої кількості до діяльності, підвищився рівень самостійності лідерів у роботі з класними колективами та демонструють компетентності у різних сферах.Залишаються людяними та сильними, незважаючи ні на що.

09:18 17.01.2024

«Пліч-о-пліч зі спортом»

«Пліч-о-пліч зі спортом» 11 січня 2024 року відбулая "Дружня зустріч з футболу" для учнів 3-4 класів. Вид спорту: футбол.

11:26 12.01.2024