для людей з порушеннями зору
Опорний заклад - Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області

Історична довідка

Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 уперше прийняла своїх учнів 1 вересня 1990 року. Ось що розповідав з цього приводу перший директор школи Дарченко Леонід Іванович: « На той час у місті Глухові функціонували 6 загальноосвітніх шкіл і одна школа-інтернат. Школа №6 була закрита, оскільки будівля стара і перебувала в аварійному стані. Навчання великої кількості учнів на той час школи забезпечити не могли, працювали у дві зміни, тому Глухівською міською радою було прийнято рішення про будівництво нової школи №6.

У 1986 році почалися будівельні роботи. Місце для нової школи обрали – Трохимівський сад. Це був новий район Глухова, маса багатоповерхівок, велика кількість дітей. 30 серпня 1990 року Глухівський архієпископ Трьох Анастасій Кузьма освятив побудовану красуню». Школа розрахована на 1296 місць.