Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

План проведення "Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу" 2023-2024н.р.

З 18 по 22 вересня 2023р. У Глухівській ЗОШ №6 стартував «Всеукраїнський Тиждень з протидії булінгу». За даними досліджень майже кожен 3-й учень в Україні зазнавав булінгу та кібербулінгу в учнівському середовищі, тому ця тема є дуже важливою, потребує вирішення та особливої уваги.
  З метою запобігання таких проявів в учнівському середовищі протягом тижня була проведена просвітницька та профілактична робота, яка мала на меті збагатити учнів новими знаннями і вміннями безконфліктного спілкування, розвивати навички ефективної комунікації та формувати дружні відносини між учнями, вміння домовлятися і приходити на допомогу.

План проведення "Тиждень булінгу"2022-2023н.р.