Прозорість та відкритість

Мовою освітнього процесу в філії Глухівський НВК:ДНЗ-ЗОШ І ступеня №5 є державна мова - українська, відповідно до статті 7 Закону України "Про освіту"

Територія обслуговування була закріплена за закладом (рішення виконавчого комітету Глухівської міської ради “Про організацію ведення обліку дітей дошкільного віку, шкільного віку та учнів на території Глухівської міської ради” від 21.10.2021. №288) :

вулиці: Руднєва, Чехова, Святошна, Берегова, Покровська, Йосипа Шкловського, Добролюбова, Марченка, Котляревського, Пивоварова, Ломоносова, Паркова, Разіна, Баришев, Грибоєдова, Франка, Квасова, Заозерна;
провулки: Святошний, Усівський, Ломоносова, Франка, Пивоварова.

Будівля закладу має один поверх, пандус відсутній.

Додаткові освітні послуги у філії Глухівський НВК:ДНЗ-ЗОШ І ст.№5 станом на 05.09.2023 р. не надаються. Згідно зі ст.53 Конституції України держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної і повної загальної середньої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.

Гуртожитку для здобувачів освіти в закладі немає.

Станом на 01.09.2023 р. вакантні посади відсутні.