A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад - Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Вітаємо

Під керівництвом учителя Кебець Світлани Миколаївни учениця 10-А класу Сухенко Вероніка виборола перемогу у Всеукраїнському конкурсі кулінарного мистецтва"Битва смаків". Вітаємо!

12:11 26.09.2022

Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

Рух – це життя, – сказав філософ древній… Це шлях до того, щоб пізнати світ, Дорожній рух – це складова прогресу, Що формувався довгі сотні літ. Дорожній рух – це швидкість в плині часу. Дорожній рух – як помічник людини. Та небезпечний він без правил траси, І пам’ятати слід про це щоднини!

11:44 26.09.2022

Діти України за мир

#Діти_України_за _мир Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. З нагоди Дня миру в онлайн режимі у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 пройшли тематичні заходи, інформаційні години, інтегровані уроки, челенджи.  Класними керівниками проведені години спілкування «Мир на землі – радість у родині», у шкільній бібліотеці організована книжкова виставка «Під мирним небом». Здобувачі освіти малювали голубів, як символ миру, декламували вірші, висловлювали  побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!». Міжнародний день миру відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

11:21 22.09.2022

ЮНІ ХУДОЖНИКИ СУМЩИНИ

Учні нашої школи активно долучились до Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «образотворче мистецтво» «Юні художники Сумщини». Діти взяли участь в І етапі конкурсу та представили малюнки на тему «Перемога у нас в крові».

11:47 20.09.2022

Який прекрасний цей світ подивись!

З 12.09.- 16.09.у Глухівській загальноосвітній школі I - III ступенів №6 відбувся онлайн - конкурс букетів та поробок до свята осені "Який прекрасний цей світ подивись!"Відзначені кращі роботи.Дякуємо за участь.

11:51 16.09.2022

Необхідність дотримання правил дорожнього руху пішоходами

8 вересня 2022 року було організовано та проведено онлайн урок на правову тематику за участі інспектора сектору ювенальної поевенціі капітана поліції Свинаренко Сергія Олександровича та начальника сектору моніторингу відділу поліці Демченко Крістіни Олександрівни. Зі здобувачами освіти 8-в класу була обговорена необхідність дотримання правил дорожнього руху пішоходами. Мова ішла про небезпеки які чатують під час дії правового режиму воєнного часу. Обговорили алгоритм дій дітей якщо вони виявили предмет, схожий на вибухово небезпечний, правила поведінки на вулиця та в громадських місцях. Не зважаючи на те, що сьогодні в нашому регіоні навчання проходить поза стінами шкіл, поліцейські продовжують проводити просвітницьку та роз’яснювальну роботу серед школярів. Учні вели активний діалог. У свою чергу, поліцейські із задоволенням відповідали на всі запитання, що цікавили підлітків.

12:53 12.09.2022

#РОБИ_ЯК_МИ_РОБИ_КРАЩЕ_ЗА_НАС!

До Дня фізичної культури та спорту педагоги Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №6 продовжують традицію  спортивної руханки #РОБИ_ЯК_МИ_РОБИ_КРАЩЕ_ЗА_НАС!

12:28 08.09.2022

1 вересня - День знань і старту нового навчального року

Ось і настав цей день. 1 вересня - День знань і старту нового навчального року. Сьогодні о 9:00 діти долучилися до Всеукраїнського уроку "Повертаюся до навчання", який відбувся у прямому ефірі спільного Телевізійного Марафону. А потім разом з класними керівниками провели онлайн виховну годину на тему "Ми українці: честь і слава незламним!"

12:23 01.09.2022

Увага – мінна небезпека!

Увага – мінна небезпека! Побачили – підозрілий предмет або боєприпаси. Не підходьте, не чіпайте, не користуйтеся поблизу телефоном! Відійдіть не менше 100 метрів! Повідомте на «101» або «102»! 

12:04 12.07.2022

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень