Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки

Учні 1-А класу відвідали виставку народного мистецтва робіт майстринь Галини Кулик та Олени Замули «Плетиво творчості: дотик двох душ» у Національному заповіднику "Глухів".

09:17 23.02.2024

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та охорони праці

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєве  необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

09:10 23.02.2024

Міжнародний день рідної мови

Із Міжнародним днем рідної мови вітають здобувачі освіти 5-А класу, які власноруч виготовили святкові листівки. Нехай «бринить - співає наша мова, чарує, тішить і п’янить…»

10:50 21.02.2024

#НУШ_патріотична

#2аЗОШ6 ТВОЯ МОВА - ТВОЯ ПЕРЕМОГА! 21 лютого ми відзначаємо Міжнародний день рідної мови. Мова – духовний скарб нації. Це свято не лише нагадує про культурне розмаїття і багатомовність світу, а й про право кожного розмовляти рідною мовою у своїй країні.

10:28 21.02.2024

20 лютого 2024 року - десята річниця вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це сльози нашої нації і душевний щем вдячності за все, що вони зробили для нас, за те, що перевернули свідомість українців, змусивши їх боротися й добиватися.

12:34 20.02.2024

ВІТАЄМО!

Ще одна перемога Світлани Борової, учениці 3-Б класу.

12:31 20.02.2024

Вітаємо з Днем Державного Герба України

Вітаємо з Днем Державного Герба України! Герб є одним з головних символів нашої країни, він відображає героїчне минуле та її багату культурну спадщину, уособлює єдність українців та прагнення жити в злагоді. Нехай це свято згуртує всіх нас, зміцнить високе почуття особистої відповідальності кожного жителя за сьогодення і майбутнє української землі. Бажаємо всім здоров'я, добра, миру та скорішої перемоги!

13:38 19.02.2024