A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Опорний заклад - Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області

Звіт про роботу

Звіт про роботу учнівського самоврядування за  2020-2021 н.р.

         Завдання шкільного самоврядування-допомогти розкрити повною мірою інтелектуальний, соціальний, духовний, фізичний потенціал учня; виховати громадянина, який має активну життєву позицію, прагне взяти на себе відповідальність за суспільство, в якому він живе; готувати до дійової участі в демократичних процесах. Самоврядування сприяє виявленню та розвитку організаційних навичок; формуванню в учнів відповідальності, принциповості, ініціативності.

          Здобувачі освіти нашого закладу організовують своє шкільне життя через різноманітні заходи, що проводяться у цікавих сучасних формах навіть у такому форматі. Кожна мала ініціативна група мала свій план роботи,завдання, яких дотримувались і виконували. Кожен другий та четвертий понеділок місяця проводились засідання згідно плану роботи та третій понеділок – навчання активу.

         Традиційно відбулось свято Першого дзвоника.

         У рамках Тижня безпеки дорожнього руху члени учнівського

самоврядування провели акцію "Увага! Діти на дорозі", бесіда "Я-чемний пішохід", конкурс малюнку на асфальті "Моя дорога додому", під час якого учні малювали свій будинок, школу, дорогу до школи і демонстрували. як вони дотримуються правил дорожнього руху.

    Один раз у місяць,  протягом першого тижня вересня працювала школа лідера. 33 делегати з 5-11-х класів після уроків із задоволенням брали участь у тренінгах,  вивчали структуру учнівського самоврядування закладу освіти, опрацьовували статут, вчилися писати протоколи.

    Найактивніші здобувачі освіти мали можливість подати свою кандидатуру на посаду голови учнівського самоврядування закладу і одноголосно обрали Трошу Ангеліну,ученицю 9 – В класу.

            Члени учнівського самоврядування долучаються до

проведення спортивних заходів.

До Дня  працівників освіти  привітали ветеранів педагогічної праці вдома квітами та підготували святковий концерт для всіх

працівників освітнього закладу, облаштували фотозону, де із задоволенням фотографувалися зі своїми наставниками.Готували відео – привітання.

«Козацькому роду нема переводу». Саме під таким гаслом у 2-х класах було проведено свято до Дня захисника України. Діти більше дізналися про українських козаків.

На превеликий жаль ,у цьому навчальному році не відбувся уже традиційний пісенний конкурс. Причина усім зрозуміла.

У роботі з дітьми намагаємося залучати представників різних служб.Так ,відбулася дружня зустріч старшого інспектора з

ювенальної превенції Демченко К. О. із здобувачами освіти 5-10-х класів.

Було проведено профілактично-виховні бесіди на теми: «Відповідальність неповнолітніх за порушення адміністративного та кримінального законодавства», «Обов’язки учнів у навчальному закладі та за його межами».

Що дало змогу більш детальніше познайомити здобувачів освіти із видами покарання за реальні правопорушення.

До дня української мови та писемності учні підготували і провели конкурс газет.

Була оформлена виставка до Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту,  Дню пам’яті полеглих у бою під Крутами та до Дня пам’яті та вшанування воїнів – інтернаціоналістів.  

21 листопада в освітньому закладі відбулися заходи до Дня вшанування жертв Голодомору 1932-33 рр. та Революції Гідності. Учні розказали про історичні події в Україні, про боротьбу українського народу за свої права, за українську державу, за право вибору. Згадувалися події 1932-33 р.р., Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2014 року. Також здобувачі освіти переглянули документальні фільми цих історичних подій та вшанували пам'ять жертв усіх політичних репресій.

У грудні члени учнівського самоврядування долучилися до проведення шкільних заходів до Дня Святого Миколая. Миколай  іде - Різдво веде. З такими вітальними словами і подарунками Миколай завітав до всіх здобувачів освіти 1 – 4 класів.

Після вистави всі діти отримали солодкі подарунки.

Для учнів 7х та 9х класів було проведено шоу "Хто зверху".Жаль , що у нас було мало уболівальників,так як захід проходив в окремому класі. Це нова гра, яка дітям дуже сподобалась.

Всі учасники теж отримали солодкі подарунки.

Шкільне життя здобувачів освіти нашого освітнього закладу

організовується через сучасні інтерактивні заходи, що базуються на

українських традиціях та пронизані патріотичним духом.

Колоритна фотозона біля Різдвяної ялинки збирала велику кількість любителів селфі та поціновувачів фото. Відбулися новорічні ранки за участі активістів учнівського самоврядування та членів драматичного гуртка серед учнів 1 – 4 класів.

До Дня Соборності України здобувачі освіти 5-7-х класів взяли участь в історичному квесті "Україна-єдина країна", під час якого пригадали сторінки історії нашої держави, поміркували про визначні дати і події.

З 01.02.- 05.02. у школі проходив тиждень Академічної доброчесності – серія заходів, що проводилися з метою поширення принципів академічної доброчесності.

          А саме, класними керівниками за участі активу класів провели виховні години, бесіди, години спілкування «Що таке академічна доброчесність?»Взяли участь у анкетуванні щодо дотримання вимог академічної доброчесності ( актив школи). Соціальний педагог Козловська Т.В. провела тренінги «Академічна доброчесність. Що таке академічна доброчесність» з учнями 8 – А, 8 – Б,9 – Б та 9 – В класів. Також для учнів 6 – 7 класів проведено конкурс малюнків та плакатів «На крилах надій у майбутнє століття».

Психолог школи Володько О.Д. провела заняття з елементами тренінгу для 5 – х класів «У дружбі наша сила».

На засіданні учнівського самоврядування за участі директора школи Калиновської І.М. були підведені підсумки тижня Академічної доброчесності та вручені грамоти його активним учасникам - 6 –В, 7 – В та 9 –В класів.

Очікувані результати справдились. Ми підвищили довіру як до результатів навчання, так і довіри між учасниками освітнього процесу.

Напередодні жіночого свята члени учнівського самоврядування і члени гуртка підготували ряд заходів з привітаннями для дівчат та жінок школи.

Провели акцію зі збору макулатури(з 01.03. – 31.03.).Мабуть уже діти не знають де її брати,бо зібрали лише 771кг.Серед учнів 1 – 4 класів 1 місце зайняли учні 1 – В класу ( кл.кер. Г.І.Дерпа, 91 кг),5 – 11 кл. -7 – В кл. (кл.кер.Самощенко Л.О., 199,6 кг)

Під час карантину через коронавірус члени учнівського

самоврядування активно працювали на відстані: обговорювали цікаві ідеї для майбутніх проєктів, підбирали корисні онлайн ігри, взяли участь  у фотоконкурсі «Краєвид мого міста з мого вікна», у конкурсі малюнків «А за вікном уже весна».

Закінчується навчальний рік. І за ці 2 тижні навчання ще треба встигнути дуже багато: підготуватися до останнього дзвоника та випускного, здати звіти волонтерських загонів та підсумки роботи за рік та багато – багато іншого.

 

Поради щодо стимулювання ефективності в роботі з учнівським самоврядуванням:

1.      Не командувати, а співпрацювати з дітьми, враховуючи їх природне прагнення до самостійності, незалежності, бажання проявити свою ініціативу і самодіяльність. Не перебирати ініціативу на себе. (Кл. кер.)

2.      Відповідно до рівня розвитку учнівського колективу поступово змінювати тактику управління, розвивати демократію, самоврядування, громадську думку і на вищих рівнях розвитку колективу вступати у стосунки співробітництва з вихованцями.

3.      Вчити дітей терпеливо відноситись до недоліків інших, прощати нерозумні дії, нанесені образи.

4.      Постійно турбуватися про зміну характеру і видів колективної діяльності, що дозволяє ввести учнів у нові стосунки.

5. І надалі розвивати організаторські здібності учасників організації. Створювати умови для реалізації творчих та інтелектуальних здібностей. Активізувати роботу з участі у проектній діяльності як міського так і обласного рівнів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень