Моніторингове дослідження

Довідка про результати моніторингового дослідження щодо стану сформованості у здобувачів освіти позитивної мотивації до здорового способу життя (05-07 лютого 2024 року)

Наказ "Про результати моніторингового дослідження щодо стану сформованості у здобувачів освіти 4-11 класів позитивної мотивації до здорового способу життя" від 15,02.2024 року №15-ОД

Наказ "Про організацію та проведення моніторингового дослідження щодо стану сформованості у здобувачів освіти 4-11 класів позитивної мотивації до здорового способу життя" від 01.02.2024 №12-ОД

Результати моніторингового дослідження серед учнів: «Освітнє середовище без насилля, булінгу та кібербулінгу». (Жовтень 2023)

Результати моніторингового дослідження серед вчителів: «Освітнє середовище без насилля, булінгу та кібербулінгу».(Жовтень 2023)

Результати моніторингового дослідження «Безпечне освітнє середовище» (для здобувачів освіти) (Жовтень 2023)

Результати моніторингового дослідження «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ» ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ГЛУХІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №6 (Березень 2023 року)

Результати моніторингового дослідження «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ» ДЛЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ГЛУХІВСЬКОЇ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ №6 (Березень 2023 року)

Результати моніторингового дослідження «Забезпеченість здобувачів освіти комп'ютерною технікою» (Грудень 2022)

Результати моніторингового дослідження «Як Ви розумієте національно-патріотичне виховання?» (Жовтень 2022)