Ми пам'ятаємо

З метою виховання у дітей патріотизму та у зв'язку з Днем пам'яті жертв голодомору в ГПД 1-х класів (вихователь Пилипенко Л.М.) пройшло заняття "Ми пам'ятаємо". Учні дізналися про сумні історичні події та створили пам'ятну аплікацію "Квітка - незабудка" і символічну "свічку Пам'яті". А під час обіду взяли участь в акції "Я доїм шматочок хліба до кінця".

09:22 29.11.2021

Вітаємо Карпицьку Олену Вікторівну

Вітаємо Карпицьку Олену Вікторівну, учителя початкових класів, з перемогою у Всеукраїнському конкурсі «Біоетика в дії», організованого благодійним фондом «Щаслива лапа» (м. Київ) у рамках освітнього проєкту «Біоетика».

13:19 26.11.2021

День пам'яті жертв Голодомору

Здобувачі освіти філії Будівельнівський НВК взяли участь у відзначенні Дня пам'яті жертв Голодомору. Воні дізнались про страшні події історії 1932-1933 років, прийняли участь у конкурсі малюнків "Дзвони нашої пам’яті", вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання біля хреста пам'яті жертв Голодомору у с. Білокопитове, поклали вінок і запалили свічку пам'яті.

09:04 26.11.2021

Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

У рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" 25 листопада учні філії Будівельнівський НВК взяли участь у годині спілкування "Що таке насильство", переглянули соціальну рекламу "Розірви коло", виготовили долоньки толерантності та прикрасили дерево дружби.

13:23 25.11.2021

«Чисті роси»

У Сумах відбувся обласний етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Фестиваль реалізовувався з метою популяризації хореографічного мистецтва, урізноманітнення репертуару, підвищення професійної майстерності вихованців і педагогів, залучення дітей та учнівської молоді до занять хореографічним мистецтвом, популяризації здорового способу життя.У конкурсі взяли участь здобувачі освіти 5-Б класу нашого закладу хореографічний колектив "Dream" з композицією "Forever" (керівник Сазонова В.І.). У результаті дівчата отримали Диплом другого ступеня.ВІТАЄМО!!!

12:26 24.11.2021

День Гідності та Свободи

З 15 по 19 листопада у нашому закладі проводилися заходи до Дня Гідності та Свободи, що нагадали про події, які назавжди залишились в пам’яті українців. 21 листопада – день, коли в Україні почалися дві революції: Помаранчева (2004 р.) та Революція гідності (2013 р.).

10:12 19.11.2021

Риси толерантної людини

Завершився тиждень "Виховуємо толерантність" грою "Риси толерантної людини". Учні виготовили квітку толерантності, де кожний мав можливість висловити свою думку за допомогою лепестків квітки. Наприкінці діти створили образ толерантної людини.

10:05 19.11.2021

\\\

"Безпека дорожнього руху" у філії-Будівельнівський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І ступеня.

10:02 19.11.2021

"Безпека дорожнього руху"

10:02 19.11.2021

Виховуємо толерантність

1-Б клас (класний керівник Шумара Н.М.) долучився до проведення тижня "Виховуємо толерантність" під девізом "Ми різні - у цьому наше багатство. Ми разом - у цьому наша сила!"

14:32 18.11.2021