Вітаємо

Вітаємо Мінченко Богдана, учня 9-В класу за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформатики (уч.Зінчук О.В.)

09:21 15.12.2021

Вітаємо

Вітаємо Мінченко Олександра, учня 9-В класу за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформатики (уч.Зінчук О.В.)

09:21 15.12.2021

Вітаємо

Вітаємо Ємельяненко Максима, учня 11-Б клас за зайняте І місце у Всеукраїнській учнівській олімпіаді з інформатики (уч.Зінчук О.В.)

13:07 13.12.2021

Вітаємо

Вітаємо переможців Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики: Старченко Аліна (ІІІ місце, 10 клас), Мєшкова Анастасія (ІІІ місце, 8-В клас), Ємельяненко Максим (ІІІ місце, 11-Б клас), Левшенюк Кіра (І місце, 9-В клас)

13:06 13.12.2021

Цікаво, змістовно і інформативно пройшов обласний семінар на тему: "Готуємося до реалізації державного стандарту базової середньої освіти: застосуванням сталого розвитку суспільства на уроках фізики". В якому прийняла участь - вчитель фізики Хоруженко Ірина Федорівна з темою виступу: "Визначення дослідження учнями обов'язкових результатів навчання під час виконання проектів з енергозбереження".

09:15 13.12.2021

Вітаємо

Лихошапка Анастасія, учениця 6-Б класу, посіла || місце на || етапі в 22 Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика.

09:06 09.12.2021

Дослідження джерел

Учні 5-А та 5-В класу на уроках історії долучилися до дослідження джерел. Здобувачі освіти ознайомилися із сімейними архівами, створили фотоколажі, лепбуки, буклети, брошури. Учитель Ахмедзянова Т. Я.

12:26 08.12.2021

Вітаємо

Ткаченко Емма, учениця 11-А класу, посіла І місце в ІІ етапі Всеучнівської предметної олімпіади з історії.

12:24 08.12.2021

Всесвітній день української хустки

7 грудня традиційно відзначається Всесвітній день української хустки. Учні філії Будівельнівський НВК взяли участь у заходах, присвячених цій події. Вони ознайомились з традиційними орнаментами, створили свої дизайнерські візерунки, дізнались. що українська хустка - це символ нашого народу, оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм, об'єднує  жіночі покоління.

12:52 07.12.2021