10 вересня-всесвітній день запобігання самогубствам

Дата: 13.09.2021 21:05

10 вересня – Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду - міжнародна дата, яка відзначається по всій планеті щорічно, починаючи з 2003 року. Всесвітній день запобігання самогубствам почали проводити з ініціативи Міжнародної асоціації по запобіганню самогубствам (МАПС) при активній підтримці Всесвітньої організації охорони здоров’я та під патронажем Організації Об’єднаних Націй.

Цей день, за задумом представників Міжнародної асоціації по запобіганню самогубствам, покликаний привернути увагу влади та громадськості до цієї проблеми.

Тому, в рамках проєкту ЄС і Ради Європи «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні», з метою попередження, недопущення, профілактики самогубств, було розроблено та проведено заходи спрямовані на профілактику та попередження небажаної поведінки серед учасників освітнього процесу. Зранку учасників освітнього процесу чекала «Скринька передбачень», яка мала за мету підвищити настрій, працювала фотосушка на тему «І життя гарне, і жити добре» яка дала можливість класам показати свій колектив , година спілкування «Вміння контролювати свої емоції» з учнями 5-х класів сприяла формуванню стриманості, толерантного ставлення до інших людей, під час проведення флешмобу «Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!» учні отримали  інформаційні флаєра «Національні гарячі лінії для дітей та про дітей» та теплі обійми від учасників акції,  у бібліотеці працювала виставка  літератури на тему «Цінності життя», проведено тренінгове заняття за програмою «Рівний-Рівному» «Спілкуватися-це здорово!»,  на паркані відвертості «Що мені потрібно для щастя!» кожен мав змогу поділитись своїми бажаннями, музичні відеоперерви «На позитиві» закликали учнів у дружнє коло, випущено випуск психологічного вісника «Цінність людського життя», у відеоінтерв’ю «Я ціную своє життя за …» кожен учасник ОП зміг поділитись своїми думками про його життєві цінності, упродовж дня працював консультативний пункт.