Співпраця із сектором ювенальної провенції з питань національно-патріотичного виховання

Дата: 24.11.2023 15:09

24 листопада у закладі освіти був проведений спільний захід  здобувачів освіти з Макаренком Артуром Івановичем, інспектором сектору ювенальної провенції Шосткинського районного управління поліції, з питань національно-патріотичного виховання.
Інспектор зазначив, що ключовий пріоритет національно-патріотичного виховання — формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.
    Мета заходу  — сприяти набуттю дітьми та молоддю досвіду патріотичних дій, вихованню в дусі патріотичного обов'язку.
Зустріч пройшла у  дружелюбній атмосфері у формі бесіди.