Майстер-клас

Дата: 05.12.2023 14:49

День Святого Миколая - одне з головних та найулюбленіших зимових свят у дітей. Кожна дитина у цей день сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Саме тому, у переддень казкового свята, дівчатка 2-Г класу Глухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів #6, вихованці гуртка " Я пізнаю світ" МЦПО ( керівник Ірина Чала) відвідали надзвичайний майстер-клас по розпису святкових пряників. Під час захоплюючого кулінарного заняття, дітки, за допомогою кольорової глазурі, якою оздоблювали смаколики, відчули себе не тільки справжніми художниками, а й втілили в життя свої яскраві фантазії. Дівчатка оздобили печиво для себе та для наших захисників. Щиро вдячні керівникам гуртків МЦПО Лидия Кирпичко та Ірина Чала за смачний та яскравий майстер-клас!