До Дня Збройних сил України та Дня Волонтера

Дата: 05.12.2023 14:47

До Дня Збройних сил України ( 6 грудня) та Дня Волонтера ( 5 грудня) учні школи (2і та 7і класи) долучились до цих дат, а саме: намалювали малюнки,написали листи воїнам, які знаходяться на передовій.Дякуючи нашому волонтеру Мірошниченко Світлані Юріївні, яка допомогла в організації. Волонтерство — це передусім можливість впливати на те, що відбувається довкола, ініціювати власні проєкти та змінювати країну. Коли люди стають волонтерами, вони не лише отримують нагоду проявити себе, здобути нові знання і навички, а й намагаються зробити життя інших кращим. «Будь тією зміною, яку хочеш бачити у світі!» — казав Магатма Ґанді, а один зі шляхів змін — волонтерство. Допомагаючи іншим, ми ініціюємо позитивний рух в суспільстві, беремо на себе відповідальність за те, що відбуваються довкола, та надихаємо людей на творення добра.