Зустріч з представниками Шосткинського районного управління ДСНС України в Сумській області

Дата: 29.12.2023 14:37

29 грудня у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 представниками Шосткинського районного управління ДСНС України в Сумській області лейтенантами Самусем І.В. та Копильченком В.В. проведено бесіду з працівниками закладу освіти на тему "Вибухонебезпечні предмети. Пожежна безпека. Безпека при проведенні різдвяних та новорічних свят".

Під час бесіди лейтенанти розказали про небезпеку недотримання правил пожежної безпеки, розповіли алгоритм дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів.

Окрему увагу надзвичайники приділили таким питанням: «Небезпека вдома й на вулиці», «Правила користування побутовими, газо- та електроприладами», «Правила безпечного відпочинку», а також розповіли, як діяти в зазначених небезпечних ситуаціях.