Організація здорового харчування та формування його культури в ЗЗСО

Дата: 28.01.2024 13:52

25-26 січня 2024 року Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 доєдналася до пілотних курсів "Організація здорового харчування та формування його культури в ЗЗСО ", які відбулися на базі СОІППО для першої групи керівників закладів загальноосвітньої освіти та їх заступників. Ключовими питаннями були: нормативна база, реформування системи шкільного харчування, дослідження поведінкових орієнтацій школярів, модель здорової школи, стратегічні та операційні цілі програми, вимоги до шкільного харчування, принципи шкільного харчування здобувачів освіти. На базі Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №23 для учасників курсів був проведений #Освітній_хаб. Дякуємо працівникам СОІППО та адміністрації закладу освіти за цікаві курси, досвід роботи, теплий прийом та неймовірні враження!

Возможно, это изображение 1 человек, телевизор и текст

Возможно, это изображение 6 человекВозможно, это изображение 4 человека, люди учатся и текстВозможно, это изображение 1 человек, светлые волосы, учится и текстВозможно, это изображение карта, отрывной талон и текстВозможно, это изображение текстВозможно, это изображение текстВозможно, это изображение 1 человек и текстВозможно, это изображение текстмВозможно, это изображение текстВозможно, это изображение текстм