Дата: 06.12.2023 13:39

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ МАЛЮНКІВ ДЛЯ УЧНІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ "ЗАОЩАДЖУЮ НА МРІЮ".

У рамках Тижня заощаджень, учні 1- А класу ( класний керівник Карпицька О.В. ) та учні 2-Г класу ( класний керівник Ковальова Ю.В.), взяли участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків "Заощаджую на мрію" від Національного банку України та Центру фінансових знань "Талан". Дітки у своїх малюнках малювали мрії про світле майбутнє та якнайшвидшу перемогу. Усі учасники отримали сертифікати, а учениця 2-Г класу ТКАЧ ОЛЕКСАНДРА стала призером. Олександра отримала подарунковий комплект від організаторів конкурсу. Щиро вітаємо всіх учасників та бажаємо подальших перемог!

#ТижденьЗаощаджень2023