Національно-патріотичне виховання на уроках трудового навчання

Дата: 08.04.2024 13:18

У стінах Глухівської загальноосвітньої школи l-lll ступенів №6 відбувся воркшоп учителів трудового навчання "Національно-патріотичне виховання на уроках трудового навчання".

Були розглянуті питання творчого підходу до формування національно-патріотичного середовища на уроках трудового навчання (Ричка С.П.- консультант ЦПР ПП Глухівської міської ради).

Кебець С.М., учитель трудового навчання, презентувала методичні рекомендації "Технологія виготовлення квітки канзаші'.

Був проведений майстер-клас з теми "Технологія виготовлення вінка канзаші" ученицею 9-В класу Оздемір Софією.

Під час заходу учасники отримали море позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Возможно, это изображение 11 человек и детская игрушкаВозможно, это изображение 6 человекВозможно, это изображение 6 человек