Поведінка учнів на воді під час літнього купального сезону

Дата: 19.04.2024 13:16

Життя людини завжди було тісно зв’язане з водою. Це й не дивно, адже вода вкриває понад 70% поверхні нашої планети. Ще з давніх – давен у багатьох народів світу високо цінувалося вміння плавати. А плавання – один з найкорисніших видів руху. Адже коли людина пливе, працюють майже всі групи м’язів, а хребет навпаки – розвантажується.
З метою запобігання нещасним випадкам із учасниками освітнього процесу на водних об’єктах, ефективного реагування на нещасні випадки на воді, у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 протягом тижня були проведені заходи щодо поведінки учнів на воді під час літнього купального сезону.

Возможно, это зарисовка (4 человека и текст «: Громадянська сит 7.040 x Meet smi-vqph- tmv M Gmail x YouTuba vqoh- meetgoogle.com/smi-vqoh-fm mv Карты Новости Поревести Лίлия Самощенко (Показ) Gongle Mpet ... x ЛИИя Самощенко Правила повединки на ВОдί та надання допомоги Кири Агвенко Илля Кайзер ※ к ※ Корчов Костянтин ※ Д.ана CniBak 12:44 Глеб Стефанов 笑 smi-vqoh-fmv А Sasha Dereko Ещё чел. Поиск Бοфίя Немець 11 DO УКР 12:44 17.04.2024 О»)Возможно, это иллюстрация (4 человека и текст «Правила повединки на води Ta биля води. Безпека на водоймах. водоймаховединки вединки крана Останеаить сванестное испельзевание на ВОДί τα б.ля ВОДИ /liriaBargghnypiaH3 JiHaBep icne Эакар UERITBHNZatewarhyalMjARdgAA_ IMjARdgQA JERJTblia NZalbwacby 0:13/1:22 4) ١ 0:13/1:22 0:13/ :22 ДениеЧемомурсв C원 Денис Чемодурс»)Возможно, это изображение 2 человека, детская игрушка и текст «CTIoN 也 В(ДПОЧИНОК6 ПРАВИЛА ПРАВИЛАБЕЗЛЕЧНО ПОВЕДИНКИ влтку d коротко 3poayMino Правило N 3 NOMILOHENTN ШОДАЗАНИА рен 1Amsam 3+4=7 Y камри Окей, НУШ) вАсниМАНИЯ КОМПОНЕМТИ EHTMO 7-3= e 6 CAcTIO Прнати y воду пίСля тривалого перебування на сонц небезпечно, треба спершу «охолонути> В TİHi. дуже важг อ»Возможно, это изображение ‎5 человек и ‎текст «‎Громадянська αсПита 17.04a x Meet smi-vqph-fn M Gmail x meet.google.com/smi-v YouTube Карты Новости Порепести ЛлИя Самощенко (Показ) Google Meet ipsHe... 4. Правила надания допомоги постраждалим на водί: еря. 임그메지 бловзия nicty መበጭ вопоростей: จ: ακί. дщи porad D.SK تy mAma см улсу, aMianTe! Самощенко Кира AreeHko Кайзер ※ назават 'ा...' Якшь ЕВсИИи крабилт ※ КорасвКостянтин Д.ана CniBak 12:43 平 Глеб Стефанов smi-vqoh-fmv А 純 Sasha Dereko $ Ещё2че Ещё чел. Д Поиск Εοφίя Немець 11 Do УКР 12:43 17.04.2024 0‎»‎‎Возможно, это изображение 4 человека и текст «咖 ЛИЯ Самощенко *3a BİKHOM лίт. Bce бильше хочеться покинути квартиру в.дправитися природу, здебильшого, до лису або рачки. TOMy и говорити про воду, точнише про правила поводження людей на водоймах, ВίДПОЧИНОК приносив радисть. YciM чудодййний оздоровлення рган.зму. Купання людин. физичне моральне задоволення, допомагае поэбутися стрсив. Але, на жаль, для декого вίдпоЧИНОК б.ля води закинчуеться трагедиею. Кирило ATGCHKO лля Кайзер 東 Корч КорчовКостянтин Д.ана CniBak ПРАВИЛА ПОВЕДИНКИ НА ВОДΙ Глеб Стефанов ※ A S Artem ArtemSilionov Silionov 家 Ещё чел. оф.яНемець Софίя Немець»Возможно, это изображение 4 человека и текстВозможно, это изображение ‎1 человек и ‎текст «‎ите ВИДПОЧИНОК биля волойм ПРАВИЛА БЕЗ ПЕЧно ПОВЕДИНКИ ВЛИТКУ Правило N 4 B a P 9 Честка коротко зрозумило Окей, НУШ) безпечне ዕ Лίто D Bi грати ВАтри, ПоВ'яза ΠΟΒ'ε y ВОдί недопустимо i3 63 6ίл захватами, обмеженнями руху рук ن H Добуток U. 2:36/ 2:36/521 มอี์ซูลมมคน UTECHIWS 12=12 n 204=5 OR PARUn‎»‎‎Возможно, это изображение ‎1 человек и ‎текст «‎reoMerpia онлайн 16.04 124 Meet: "пуд nyg-iya eyn" O x Правила поведИнки BO meegpogle.comyg-y-ey/ath ае доступ до вкладки https://www.youtube.com Бίльше Натал.я Часницька (Ви (показуете презент презентацию)) гацίю)) дилитися Переглянути вкладку: www.youtube.com Звук презентаций ацій ※ Зупинити презентацίю 笑 Ксения Чернуха ※ HikiTa нфίногенов Map 平 Гришанова Лза Кандюкова ДАМд 平 р Артем 12:43 nyg iyqz- nyg-iyqz-eyn eyn Матв.й Ткаченко ••• 13°C Cloudy Наталия Часницька a Пошук Do م 12:43 6.04 2024‎»‎‎Возможно, это изображение 1 человек и текст «SEamsA ВИДПОЧИНОК Ging водойм БЕЗПЕЧНОЙ ПОВЕДИНКИ ВЛТКУ Правило No 5 ٣ короткойзрозунило короткоί зрозумило Окей, НУШ) d безпечне nitO Жодних заплив.в на саморобних плотах, далеких заплив.в на глибину на над, BAX кругах i матра: цах. BiA 6ίл 2.55/521 NTECHWE KTEC ЖмЛЯ крчат 247-12 စနလ်း m=205 204=5 ် Чемн»Возможно, это зарисовка (1 человек и текст «гесмετρίя онлайн 16.04 12.4 Moet: nyg- ayn" O meet.google.com/nyg- yqz eyn?authuser-0 радила поведнки на BOJ Додато meet google com мас доступ до вкладки https://www.youtube.com + Наталия Часницька Бίльше длитися (Ви (показуете презентацию)) x Звук презентаци Frepernywag:w.ube. Переглянути вкладку: www.youtube.com Правила повединки на вод! Ta б.ля ВОДИ ※ Зупинити презентацию Ксения Чернуха ※ Д HikiTa Анфиногенов 笑 Map' на Гришанова 무 笑 лзаКандоковазвлишае-зустри Л.за вКандюкова залишае зустрич Лза Кандюкова Ар Артем 12:42 Матвий Ткаченко nyg-iyqz-eyn 13°C Cloudy Наталия Часницька a Пошук Jmmi DO YKP 12-42 16.04 16.04.2024 2024»)Возможно, это иллюстрация (1 человек и текст «геометрίя онлайн 16.040 12.4 Meet nyg-ly eyn Правила оведИнки อ BOD metgolecomiyg-iyar-eyn?authu meetgoogle.com Mae доступ до вкладки https://www.youtube.com Бильше Наталия Часницька (Ви (noka3yeTe презен презентацлю)) гацлю)) дίлитися Звук презентацйй ацйй Переглянути вкладку: Пεр:гктлу:.. www.youtube.com 笑 Зупинити презентацю 笑 КсенияЧернуха Ксения Чернуха 集 1S Far HikiTa Анфиногенов 笑 Map яна Гришанова 무 笑 Лза Кандюкова Артем TEM р 12:43 nyg-iyqz-eyn nyg- eyn Матвий Ткаченко ••• 13°C Cloudy ٧ CC Наталия асницька Пошук PM DO ٧ YKP 12:43 16.04.2024»)