26 квітня 2024 року - ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ В ГЛУХІВСЬКІЙ ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛІ І-ІІІ СТУПЕНІВ №6

Дата: 26.04.2024 12:59

Згідно Графіку проведення Дня цивільного захисту, Тижня безпеки дитини та об’єктових тренувань з безпечної та швидкої евакуації на випадок пожежі у закладах освіти Глухівської міської ради у 2024 році, з метою підвищення готовності до проведення ефективних заходів щодо захисту учасників освітнього процесу при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру Глухівською загальноосвітньої школою І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради Сумської області основних заходів цивільного захисту Глухівської загальноосвітньої школи І –ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради на 2024 рік, а саме: 26 квітня 2024 року в Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ № 6 Глухівської міської ради проведено День цивільного захисту.

Під час підготовки та проведення заходу:

1) розроблено план підготовки та проведення Дня цивільного захисту;

2) розроблено план проведення тренування дій учасників освітнього процесу щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації на випадок пожежі;

3) проведення Дня цивільного захисту було забезпечено необхідним майном;

4) відпрацьовано алгоритм дій під час проведення тренувань дій учасників освітнього процесу щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації на випадок отримання сигналу «Повітряна тривога»;

5) проведено тренування дій учасників освітнього процесу щодо забезпечення безпечної та швидкої евакуації на випадок отримання сигналу «Повітряна тривога».

Змістовним було лекційно-практичне заняття для здобувачів освіти, педагогічних працівників та технічного персоналу закладу освіти, яке було проведене завідувачем навчально-консультаційного пункту м.Глухів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в Сумської області Мельником Олександром Володимировичем, під час якого присутні повторили та відпрацювали алгоритм евакуації при надзвичайних ситуаціях.

Класними керівниками проведені такі заходи:

- виховні години за темами: у 1-4-х класах – «Порядок дій учнів під час пожежі», у 5-7-х класах – «Порядок дій при виявленні підозрілого або вибухонебезпечного предмета», у 8-11-х класах – «Правила поведінки і дії при розливі ртуті»;

- вікторини з питань ЦЗ «Знай і умій» у 5-х, 6-х, 8-х класах;

- перегляд відеофільмів та відеороликів;

- виставка-огляд книжок, брошур, альбомів з тематики «Цивільний захист», «Надзвичайні ситуації», «Знай і вмій», «Людина в екстремальних ситуаціях», «Природа і людина»;

- конкурс малюнків серед молодших школярів;

- практичне заняття «Надання першої медичної допомоги при опіках».

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та змістовно. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті та будуть чітко діяти для захисту свого життя та здоров'я у надзвичайних ситуаціях в умовах воєнного стану.

Возможно, это изображение 7 человек и ребенокмВозможно, это изображение 2 человека, люди учатся и текстВозможно, это изображение 9 человек и люди учатсяВозможно, это изображение 12 человек, люди учатся, стол и текстмВозможно, это изображение 6 человек и игрушкаВозможно, это изображение 7 человекВозможно, это изображение 8 человек, люди учатся и текстВозможно, это изображение 11 человек, люди учатся и текстВозможно, это изображение 3 человекаВозможно, это изображение 4 человека, ребенок, скутер и больницаВозможно, это изображение 3 человека и ребенокВозможно, это изображение 3 человека и осветительное оборудованиеВозможно, это изображение 1 человек, учится, детская игрушка и текст