Дата: 23.11.2023 12:33

Досвід педагогів нашого закладу освіти був презентований на ІІІ Всеукраїнських педагогічних читаннях, присвячених дослідженню і впровадженню в освітню практику наукової спадщини доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена НАПН України Олександри Яківни Савченко 9 листопада  у Києві.
З доповіддю виступив Шерудило Андрій Васильович, кандидат педагогічних наук, доцент, директор ННІ Педагогіки і психології Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра довженка. Він представив напрацювання учителів початкових класів Гапонько Тетяни Миколаївни та Карпицької Олени Вікторівни під час висвітлення теми "Формування загальнолюдських цінностей майбутніх учителів початкової школи в умовах сьогодення.