Цікаві канікули

Дата: 29.12.2023 11:35

Найдобрішу мудрість Святого Миколая переймали учні 1-А класу (класний керівник Карпицька О. В.) під час вистави, яку підготували вихованці Глухівського МЦПО. Діти вчилися бути чесними, порядними, щирими. Першокласники грали в ігри та отримували смачні мотиваційні подарунки.

Менторка екологічного гуртка Інна Гулакова разом з вихованцями МЦПО познайомили учнів з екологічною казкою та поділилися подкастом аудіоказок, які виховуватимуть відповідальне ставлення до природи.

Родзинкою зустрічі стала білочка, врятована військовими та подарована закладу позашкілля. Діти з великою цікавістю знайомилися з гризункою та годували її.