16 лютого - День єднання!

Дата: 16.02.2024 11:29

#UAразом, об'єднані Україною!

Ми - разом!

Ми - єдині!

І в цьому наша сила!

Президент України Володимир Зеленський оголосив 16 лютого 2022 року Днем єднання. Цей день  має консолідувати націю  й засвідчити зміцнення  стійкості українців перед викликами гібридних загроз та інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

У зв'язку з цим Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 організувала патріотичні заходи:

- на території, у приміщенні закладу (коридорах, класних кімнатах) розміщена державна символіки України;

- проведені виховні заходи та інформаційні хвилини «Відроджена святиня-знамена України»;

- проведена акції «Одна, єдина, неділима Україна» (ланцюг єднання);

- конкурс дитячих малюнків «Я люблю Україну»;

- виготовлення прапорів,

-книжкова виставка «У моїм серці Україна!»,

-акція «Прапор об'єднує» - здобувачі освіти роздавали прапори, виготовлені власними руками, людям на вулиці.

Участь учнівської молоді у заходах до Дня єднання є надзвичайно важливою для національно-патріотичного виховання.