Музична інтуїція

Дата: 09.03.2024 11:20

До весняного свята для учнів 6 - А та 9 - Г класів з ініціативи парламенту школи був проведений захід "Музична інтуїція". Захід проходив на конкурсній основі.Дві команди мали 4 завдання: повинні були вгадати за початком музики назву української пісні чи співака; за емодзі прочитати пісню; сказати назву фільму або мультфільму та за допомогою п 'ятьох слів із пісні - вгадати та проспівати її. Цією грою ми хотіли прищепити учням повагу до цінностей дружби, сприяти розвиткові критичного ставлення до себе і своїх особистих якостей, терпимості й коректності в спілкуванні з друзями. А головне відволікти увагу від сьогодення.Дати можливість на хвилинку забути про події в нашій країні.