Акція "Подаруй книгу"

Дата: 14.02.2024 10:51

Сьогодні учні 9-Б класу доєднались до акції "Подаруй книгу" і відвідали шкільну бібліотеку. Учні з цікавістю послухали бібліотекаря Інну Олександрівну про започаткування одноіменного свята, а ще цікаві відомості про книги. І, звичайно, погодились одноголосно, що читати книжки треба і це дуже важливо і корисно. Діти подарували декілька книжок шкільній бібліотеці та пообіцяли бути активними її відвідувачами.

мВозможно, это изображение книга и текстВозможно, это изображение 4 человека, люди учатся и текстВозможно, это изображение 1 человек, учится и текстВозможно, это изображение 3 человека, люди учатся и текстВозможно, это изображение 10 человек и текст