Козацький гарт

Дата: 13.10.2021 10:25

13 жовтня 2021 року у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №6 відбувся І (шкільний) етап фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт».

Цей захід проводиться щорічно й має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності й зміцнення здоров’я учнівської молоді, відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу.

Організаторами фестивалю стали заступник директора з виховної роботи Оксана Лагута та учителі фізичної культури Катерина Фесенко та Тарас Горобець. Учасники змагалися у спортивній естафеті, перетягуванні линви, стрибках через скакалку, човниковому бігові, стрибках у довжину з місця, конкурсі знавців історії, презентували свої команди.

За результатами проведених змагань у загальному заліку перше місце посіла команда «Борці», друге – « Козаки», третє – «Захисники».