Школярі висадили більше 30 туй біля лавандової клумби.

Дата: 17.04.2024 09:48

#Обласний_марафон_ЕКОжиття_наше_МАЙБУТТЯ2024
Здобувачі освіти 11-А та 11-Б класів Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 (класні керівники Кебець С.М. та Колтачихіна О.В.) долучилися до загальнонаціональної акції єднання та віри «Випускники - 2024 року для майбутніх поколінь».
Школярі висадили більше 30 туй біля лавандової клумби.
Випускники війни - це майбутні архітектори нової України - незламної і зеленої! Це покоління, яке будуватиме і відбудовуватиме нашу Україну після Перемоги! Кожен випускник посадив кущ туї, щоб через 20 років вже своїм дітям показати, якою сильною була віра в нашу Державу.

Возможно, это изображение 9 человекВозможно, это изображение 5 человек и траваВозможно, это изображение 5 человекВозможно, это изображение 7 человек и траваВозможно, это изображение 3 человека и траваВозможно, это изображение 3 человека, трава и деревоВозможно, это изображение 6 человек и траваВозможно, это изображение 4 человека и травам