Мінна безпека

Дата: 07.03.2024 09:39

На долю нашої нації припали тяжкі часи, коли про безпеку можна тільки мріяти. Нова реальність диктує нам правила бути завжди пильними, навіть до найменших деталей. Ми постійно маємо бути напоготові та дбати про свою безпеку і безпеку своїх дітей, адже причин для хвилювання стало набагато більше. У місцях активних бойових операцій, раніше окупованій території й навіть локаціях, далеких від воєнних дій, постійно знаходять снаряди, міни та різні вибухові пристрої, які несуть колосальну загрозу не лише здоров’ю, а й життю людини.

Учні 1-А класу стали учасниками конкурсу "Мінна безпека" та поглибили свої знання про вибухонебезпечні предмети.

Возможно, это изображение 15 человек и текстВозможно, это изображение текст