ІІ ЕТАП ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ». ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» З ФУТЗАЛУ 9 квітня 2024 року у спортивній залі Відокремленого структурного підрозділу «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ» проходили змагання з футзалу серед юнаків 2012-2013 р.н.

Дата: 10.04.2024 09:30

ІІ ЕТАП ЗМАГАНЬ «ПЛІЧ-О-ПЛІЧ».
ВСЕУКРАЇНСЬКІ ШКІЛЬНІ ЛІГИ» З ФУТЗАЛУ
9 квітня 2024 року у спортивній залі Відокремленого структурного підрозділу «Глухівський агротехнічний фаховий коледж СНАУ» проходили змагання з футзалу серед юнаків 2012-2013 р.н. закладів загальної середньої освіти на території Глухівської міської ради у рамках ІІ етапу змагань «Пліч-о-пліч». Всеукраїнські шкільні ліги». У змаганнях брали участь 5 команд - переможців І етапу.

У ході цікавої та запеклої боротьби визначились переможці:
І місце – Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6.

Вітаємо переможців та  бажаємо успіхів на ІІІ етапі!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #