Цікаві заходи

Дата: 23.01.2024 09:14

22.01.  - серед здобувачів освіти 8х класів, які навчаються на змішаній формі навчання відбувся конкурс " Хто зверху?" Цим заходом хотіли зробити для дітей сеанс психологічного розвантаження. Учасникам та вболівальникам не пощастило з самого початку,бо пролунав сигнал повітряної тривоги і всі   опустились в укриття,де і проходив конкурс. Команди як серед дівчаток так і хлопчиків були збірні.Гра складалась із 6 конкурсів: " Хто я ?", "Чоловік чи жінка?", "Збери літери","Вірю .- не вірю","Збери пазли","Асоціативний кущ"- очікування від гри.Як і у кожній грі суддями були: президент школи- Сухенко Вероніка та міністр інформації та преси - Нанай Іван, фотокореспондент - Гончарова Дарина - учні 11- А класу. Переможцями стала збірна команда із дівчаток 8х класів.Так тримати! Молодці!