ДЕНЬ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ

Дата: 10.02.2022 09:48

Всесвітній День безпечного інтернету

У другий вівторок лютого у світі відзначається День безпечного інтернету. Цього року подія припадає на 8 лютого. Особлива дата з'явилася у календарі з ініціативи Європейської комісії у 2004 році. Загалом День безпечного інтернету відзначають більш ніж у 200 країнах.

Цього дня з 14:00 до 15:00 був проведено відкритий захід “Всеукраїнський онлайн-флешмоб освітян до Дня безпечного інтернету” із трансляцією через прямий ефір YouTube для закладів освіти України. До цієї події долучилися й вчителі Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6:

-виконували вправи в Google Класах (у віртуальних кімнатах) разом з освітянами України («Ділитися з обачністю», «Пильність», «Захист», «Сміливість», «Доброзичливість»);

-отримали рекомендації щодо обережності і відповідальності під час роботи в інтернеті;

-дізналися як використати готові методичні рішення для формування навичок інформаційної безпеки;

-отримали у подарунок підготовлений кейс для впровадження в освітній діяльності.

Здобувачі освіти через classroom ознайомились з інформацією про захист в інтернеті від різних форм насильства. Були надані корисні посилання, рекомендації, правила користування інтернет ресурсами.Проведені заняття для учнів 11 кл. "Не ведусь" за матеріалами  Stop sexting.