Всесвітній день"Дякую"

Сьогодні - один із найввічливіших днів у році. 11 січня у світі відзначають Міжнародний день слова «дякую».

19:38 11.01.2022

АКЦІЯ «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

20:38 26.11.2021

Х ювілейний зліт шкільних медіаторів

23 вересня 2021 року в м. Суми відбувся Х ювілейний зліт шкільних медіаторів. Нажаль, через карантинні заходи участь учнів-медіаторів була не можливою, але  керівники служб порозуміння закладів загальної середньої освіти області всеж взяли участь у зльоті.

14:48 28.09.2021

10 вересня-всесвітній день запобігання самогубствам

10 вересня – Всесвітній день запобігання самогубствам або Всесвітній день запобігання суїциду - міжнародна дата, яка відзначається по всій планеті щорічно, починаючи з 2003 року. Всесвітній день запобігання самогубствам почали проводити з ініціативи Міжнародної асоціації по запобіганню самогубствам (МАПС) при активній підтримці Всесвітньої організації охорони здоров’я та під патронажем Організації Об’єднаних Націй.

21:05 13.09.2021