ЗНО-2022

ВІДОМІ ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2022

Наказом Міністерства освіти і науки України від 2 листопада 2021 року № 1166 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 9 березня 2022 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2022 року.

До 29 квітня 2022 року для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

Тестування основної сесії ЗНО-2022 відбудуться за таким графіком:

фізика 23 травня
хімія 26 травня
українська мова, українська мова і література 31 травня
математика, математика (завдання рівня стандарту) 3 червня
іспанська мова, німецька мова, французька мови 6 червня
англійська мова 7 червня
історія України 10 червня
географія 14 червня
біологія 17 червня

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 30 червня 2022 року.

ЗНО-2022: НА ЩО ВАРТО ЗВАЖАТИ, ГОТУЮЧИСЬ ДО ТЕСТУВАННЯ

Опубліковано характеристики сертифікаційних робіт, критерії оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю та схеми нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання. Пропонуємо ознайомитися з інформацією, яка допоможе майбутнім учасникам підготуватися до проходження зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року.

ПРОБНЕ ЗНО-2022

Загальна інформація про пробне ЗНО

КАЛЕНДАР ПРОБНОГО ЗНО-2022

Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2022 триватиме протягом 5‒22 січня 2022 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
Пробне тестування з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, буде оприлюднено на їхніх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня — з інших навчальних предметів.
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість тестування буде визначено регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

Вимоги щодо реєстрації осіб для участі у пробному ЗНО-2022 року визначають механізм реєстрації та порядок здійснення розрахунків і умови надання платної послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання на закріпленій за Харківським регіональним центром оцінювання якості освіти Сумській області.

Наказ МОНУ від 13.10.2021 № 1098 «ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ УМОВ ПРИЙОМУ НА НАВЧАННЯ ДЛЯ ЗДОБУТТЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ В 2022 РОЦІ».

Особа, яка має бажання вступати до закладу вищої освіти, самостійно визначає, результати яких тестів ЗНО їй потрібні для вступу на ту чи ту спеціальність. Перелік таких предметів визначено Умовами прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2022 році (додаток 4). Розширено список спеціальностей для здачі ЄФВВ (фаховий предмет + ТЗНК + ЄВІ) через процедуру ЗНО для  спеціальностей галузей знань 05 «Соціальні та поведінкові науки», 06 «Журналістика», 07 «Управління та адміністрування», 08 «Право», 28 «Публічне управління та адміністрування», 29 «Міжнародні відносини» (додаток 4 Умов). Змінено перелік обов’язкових предметів для деяких спеціальностей, а саме посилено роль математики під час вступу до ЗВО.  Наказ підписаний міністром, але поки не юстований.

НАКАЗ по ЗОШ "Про підготовку учнів 11 класів до ЗНО у 2022 році"

КАЛЕНДАР ЗНО-2022

Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти інформує про особливості ЗНО-2022: дати, питання реєстрації, перелік предметів, вибране про вступ до закладів вищої освіти.

Характеристика сертифікаційної роботи з української мови 2022 рік

Характеристика сертифікаційної роботи з української мови та літератури 2022 рік

Долучайтеся 21 грудня о 15:00 до розмови з експерткою Українського центру оцінювання якості освіти Ларисою Кремінською на нашому YouTube-каналі. Говоритимемо про те, на що варто зважати, готуючись до тестування з фізики. Цей ефір розпочне низку відеоматеріалів від Українського центру оцінювання якості освіти щодо особливостей ЗНО-2022.