ЗДО

"Виховуємо казкою" консультації для батьків

Методичні рекомендації 2022-2023 н.р. ЗДО

Освітня програма Філії Будівельнівський навчально-виховний комплекс: дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня Глухівської загальноосвітньої щколи I-III ступенів № 6 Глухівської міської ради Сумської області на 2023-2024 навчальний рік

Про окремі питання діяльності закладів дошкільної освіти у 2023/2024 навчальному році

Осінь - золота пора. Золотими стають трави, дерева, чагарники.
Сьогодні у нашому дошкільному закладі було свято - "Свято Осені". Цей захід став незвичайним для дітей, адже ми зустрічалися онлайн на платформі Класрум.
Дошкільнята відгадували загадки, розказували вірші про осінь, показали свої осінні малюнки і поробки. А ще пограли в гру "Відгадай, з якого дерева листочок?"
Свято пройшло весело, було цікавим.
Діти залишились задоволені від зустрічі з друзями і вихователями.
Дякуємо батькам за розуміння і турботу.

З 14 по 20 листопада 2022 року в Україні відбувся 2-й етап Тижня безпеки дорожнього руху, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

З метою формування свідомого ставлення юного покоління до свого життя і здоров’я, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, узагальнення й удосконалення знань з безпеки дорожнього  руху та заняття  «Безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану» на платформі Класрум.
Під час заходу діти повторили, узагальнили та систематизували знання про правила дорожнього руху та дорожні знаки, навчилися застосовувати їх в певних життєвих ситуаціях.