Онлайн-зустрічі з батьками

В умовах карантинних обмежень класні керівники Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 організували онлайн-зустрічі для батьків. Для налагодження ефективної комунікації  батькам через гугл-форму було запропоновано коло важливих питань організації освітнього процесу в закладі освіти. Зустрічі відбувалися в онлайн-форматі за участю заступників, вчителів-предметників. Батьки мали змогу поставити питання і отримати відповідь безпосередньо від педагогів, обмінятися цікавими ідеями та висловити свої пропозиції. З 25 по  30 жовтня відбулися такі зустрічі у 1-А, 1-В, 4-А, 7-А та 7-Б класах; 01-03 листопада – 5-ті класи.