Великдень

Дата: 22.04.2022 13:23

Великдень - одне з найбільших й найшанованіших після Різдва християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа. У давнину Великдень вважався святом бога Сонця Ярила.

Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 вирішила підготуватися до свята та долучилася до виготовлення оригінальних і ексклюзивних Писанок з фетру (учителі трудового навчання Кебець С.М. та Грудіна Н.М.). Приєдналися і здобувачі 6-Б класу разом із класним керівником Жебою Н.О. А 21 квітня Писанками прикрасили дерева в парку Шевченка.

Здобувачі освіти 5-В класу (класний керівник Пилипенко Н.В.) виготовили справжню казку-галявину з великодніми зайчиками та писанками.

У 3-Б класі відбувся майстер-клас "Писанки-аплікації своїми руками" (класний керівник Сердюк Л.М.), а 2-В клас підготував гарні малюнки до свята (класний керівник Дерпа Г.І.).