ТИЖДЕНЬ  ПСИХОЛОГІЇ   2021-2022н.р. «Все буде добре!»

Дата: 25.04.2022 13:05

ТИЖДЕНЬ  ПСИХОЛОГІЇ

2021-2022н.р. «Все буде добре!»

Уже стало доброю традицією проводити Тиждень психології навесні, з нагоди Дня психолога. Цього року він проходив  під гаслом «Все буде добре!»  з 18.04.2022  по 22.04.2022 р.

Основна мета проведення тижня психології – психологізація всіх учасників навчально-виховного процесу була досягнена. Проведення тижня психології – цікавий творчий процес, в якому були задіяні всі учасники навчально-виховного процесу: педагоги, батьки, учні. Під час проведення тижня психології були підібрані такі творчі завдання, заняття, ігри, тести, які формують реальні оцінки своїх можливостей, залучають учнів до активних форм проведення дозвілля, розвивають комунікативні здібності, впевненість у своїх діях, виховують культуру поведінки. Кожен бажаючий учень мав змогу проявити свої здібності, нахили, висловити свою точку зору й обґрунтувати її.

Найактивніші учасники та переможці конкурсів були нагороджені  подяками.

Заходи тижня психології були забезпечені проведенням в  дистанційній формі.

Дякуємо всім учням, батькам, педагогам за активну  участь у  заходах. Бажаємо мирного неба та позитивного настрою.

Кращі роботи учнів , які продемонстрували свою художню майстерність у конкурсі малюнків  на тему «І буде Завтра… І все буде Добре!» ви можете переглянути  за посиланням

#ТИЖДЕНЬ_ПСИХОЛОГІЇ_2022_ЗОШ_6

«І буде Завтра… І все буде Добре!»

У рамках тижня психології, учні школи могли поділитись власною художньою майстерністю на задану тему.

Переглянути виставку малюнків можна за посиланням, та оцінити наших юних художників.

Про які плани на майбутнє мріють наші учні та дорослі ви можете дізнатись за посиланням:

#ТИЖДЕНЬ_ПСИХОЛОГІЇ_2022_ЗОШ_6

Напишемо разом план на майбутнє та втілимо його у життя. Доєднуйтесь і ви!

«Намріємо план на майбутнє!»