Необхідність дотримання правил дорожнього руху пішоходами

Дата: 12.09.2022 12:53

8 вересня 2022 року було організовано та проведено онлайн урок на правову тематику за участі інспектора сектору ювенальної поевенціі капітана поліції Свинаренко Сергія Олександровича та начальника сектору моніторингу відділу поліці Демченко Крістіни Олександрівни. Зі здобувачами освіти 8-в класу була обговорена необхідність дотримання правил дорожнього руху пішоходами. Мова ішла про небезпеки які чатують під час дії правового режиму воєнного часу. Обговорили алгоритм дій дітей якщо вони виявили предмет, схожий на вибухово небезпечний, правила поведінки на вулиця та в громадських місцях. Не зважаючи на те, що сьогодні в нашому регіоні навчання проходить поза стінами шкіл, поліцейські продовжують проводити просвітницьку та роз’яснювальну роботу серед школярів. Учні вели активний діалог. У свою чергу, поліцейські із задоволенням відповідали на всі запитання, що цікавили підлітків.