Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!»

Дата: 26.09.2022 11:44

Рух – це життя, – сказав філософ древній…
Це шлях до того, щоб пізнати світ,
Дорожній рух – це складова прогресу,
Що формувався довгі сотні літ.
Дорожній рух – це швидкість в плині часу.
Дорожній рух – як помічник людини.
Та небезпечний він без правил траси,
І пам’ятати слід про це щоднини!

У період з 20 по 27 вересня 2022 року у Глухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів був проведений Тиждень безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!».

Головною метою є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.
Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, класні керівники провели Єдиний національний урок «Безпечна країна».

Були проведені у режимі онлайн з використанням технічних засобів батьківські збори з питань безпечної поведінки дітей на дорогах, особливостей перевезення неповнолітніх автотранспортом, тематичні бесіди та консультації для батьків дітей дошкільного віку.

Класними керівниками організовані та проведені заходи Правил дорожнього руху (вікторини, виступи загонів, тематичні уроки).

Протягом тижня відбулися конкурси плакатів, малюнків «Наш друг - дорожній рух».

Пройшов показ мультфільмів «Азбука дорожньої безпеки» (для учнів 1-5 кл.) та документального фільму «Ціна неуваги. Присвячується пішоходам» (для учнів 6-11 кл.).

Серед учнів 7-х класів було проведено онлайн-турнір знавців правил дорожнього руху.

Організовані випуски шкільних газет, рубрик на веб-сайтах закладу освіти на тему «Безпечна країна».

Оновлені інформаційні стенди з Правил дорожнього руху в холі, коридорах, навчальних кабінетах закладу.

За час літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і, звичайно,  підзабули правила безпечної поведінки на дорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі з основ безпеки життєдіяльності. За статистикою саме в кінці серпня – на початку вересня помітно зростає рівень аварійності за участю дітей, тому співробітники Державтоінспекції приділяють дітям особливу увагу, намагаються вберегти їх від трагічних помилок на автошляхах, роз’яснюючи неповнолітнім вимоги правил дорожнього руху та пояснюють, якими можуть бути наслідки від їх невиконання.