Накази, протоколи, документація

Наказ "Про організацію роботи груп подовженого дня та режим роботи ГПД на 2023-24 н.р."

Наказ "Про затвердження правил внутрішнього трудового розпорядку для працівників закладу освіти на 2023-24 н.р."

Наказ "Про затвердження освітніх програм на 2023-24 н.р."

Наказ "Про структуру 2023-24 н.р. у закладі освіти та філіях"

Наказ "Про режим роботи закладу освіти у 2023-2024 н.р."

Наказ "Про підготовку до проведення педагогічної ради 31.08.2023"

Наказ "Про організацію освітнього процесу в умовах воєнного стану 2023-24 н.р."

Наказ "Про зарахування учнів до 1-их класів 2023-24 н.р."

Наказ "Про зарахування учнів до 1-их класів"

Наказ "Про організацію освітнього процесу, затвердження структури та режиму роботи у ЗО на 2022-2023 н.р."

Наказ "Про запровадження освітнього процесу в ЗО у дистанційному режимі"

Наказ "Про зарахування учнів до 1-их класів"

Наказ "Про організацію освітнього процесу у філіях ЗО"

Наказ "Про перенесення весняних канікул для учнів закладу ЗСО у 2021-2022 н.р."

Наказ "Про встановлення дистанційної форми здлбуття освіти в ЗО на території Глухівської міської ради"

Наказ "Про призупинення роботи у групі закладу дошкільної освіти "Квіточки" та 3 класі"

Наказ "Про продовження терміну дистанційної форму здобуття освіти у закладі освіти"

Наказ "Про запровадження дистанційної форми здобуття освіти в закладі освіти"