Раді вітати Вас на сайті Глухівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 Глухівської міської ради Сумської області!

Освіта. Навчання. Виховання. Три головні частини педагогічного процесу. Так було, так є і так буде!

Діти, школа, учителі... Слова всім відомі та знайомі. Але в кожного свої спогади, емоції, почуття викликають вони. Найчастіше — це дитинство, сміх радість спілкування з друзями-однокласниками, веселі ігри, уроки, перерви, свята, походи... І вчителі, які спливають час від часу у пам’яті; від яких ти взяв щось для себе; слова, сказані ними, живуть в тобі і ти звертаєш на них увагу навіть у зрілому віці. Дивно, але так воно і є. Нікуди від цього не дінешся. Школа... Це бурхливе життя, навчання. Ти швидко ростеш і мужнієш. Для випускників вона живе тихо і непомітно, але завжди присутня, готова зринути у пам’яті в будь-яку хвилину. І деколи хочеться повернутися у її багатоголосся і дзвінку радість, в ту дитячу безтурботність, де все було так просто і легко.